Џим Лангер Автограм Разгледница-Нфл Намалување На Потписи
  • Неодамнешно

Џим Лангер Автограм Разгледница-Нфл Намалување На Потписи

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Нфл Намалување На Потписи. Џим Лангер Автограм Разгледница. Потпишан во буе шарпи преку предниот дел на картичката. Автентичноста ја обезбедуваат Холивудските Колекционерски Предмети На Рич Алтман и ќе бидат придружени со КОА Од Холивудски Колекционерски Предмети. Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен џим лангер сувенири. Мајами делфини сувенири.