Миашуи Долг Фустан Секојдневен За Жените Денот На Независноста Жените Четврти јули Печатење Жени Обични Слатки Фустани За Кошули за
  • Неодамнешно

Миашуи Долг Фустан Секојдневен За Жените Денот На Независноста Жените Четврти јули Печатење Жени Обични Слатки Фустани За Кошули за

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено. Повлечете го затворањето. 7-15 дена испорака. Ad Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. Совршен За Претстојните Сите Денови. Ова Е Долг Фустан Што Ќе Ве Направи Кул. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави,одмор, клубови и Состаноци. Совршена Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. Долг Фустан Секојдневен За Жени Денот На Независноста Жени Четврти јули Печатење Жени Обични Слатки Фустани За Кошули За Жени Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестерска Декорација : Ниту Еден Ракав Должина : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Што добивате : 1 х Женски Фустан.