Сем onesонс Бостон Селтикс потпиша автограмиран 8x10 Фото JSA F98751 - Автограмирани НБА фотографии
  • Неодамнешно

Сем onesонс Бостон Селтикс потпиша автограмиран 8x10 Фото JSA F98751 - Автограмирани НБА фотографии

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани НБА фотографии. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани НБА фотографии. Сем onesонс Бостон Селтикс потпиша автограмиран 8x10 Photo JSA F98751 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Сем onesонс. Меморијабилии на Бостон Селтикс.