Кожа Шамми за боречка топка - Премиум кожна куглана за куглање - марамчиња и апсорбираат масло и остатоци - додатоци за топка за куглање и куглање
  • Неодамнешно

Кожа Шамми за боречка топка - Премиум кожна куглана за куглање - марамчиња и апсорбираат масло и остатоци - додатоци за топка за

DEN 639.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобрете го вашиот резултат : Чистачите на куглана, вишокот нафта и нечистотијата одбрани од лентите влијаат на вашите перформанси бидејќи овие супстанции се мешаат во насоката на топката за куглање Соодветна крпа е од суштинско значење за отстранување на остатоци. Висококвалитет : минимизирана обработка на кожа за да се одржи квалитетот и да се направи ефикасна во отстранувањето на прекумерно масло и остатоци на вашата топка за куглање; Можете да видите дека е убаво и густо. Лесно грабна големина : Тој е дизајниран да биде лесен за чистење со тоа што ќе го направи во овална форма погодна за бришење топки за куглање. Можете да ја држите топката за куглање во едната рака и да ја избришете топката со Shammy со друга рака. Зголемете го животниот век : Оставањето вишок нафта и остатоци во вашата топка за куглање Намалете го животниот циклус на топката. Треба да ја спречите топката да го апсорбира маслото; Тоа влијае на движењето по лентата и како се закачува. Големина : 4,9 x 6,2 инчи, дебелина : 0,3 инчи, тежина : 0,1 фунти. Подобрете го вашиот резултат : Чистачите на куглана, вишокот нафта и нечистотијата одбрани од лентите влијаат на вашите перформанси бидејќи овие супстанции се мешаат во насоката на топката за куглање. Соодветна крпа е од суштинско значење за отстранување на остатоци. Висококвалитет : минимизирана обработка на кожа за да се одржи квалитетот и да се направи ефикасна во отстранувањето на прекумерно масло и остатоци на вашата топка за куглање; Можете да видите дека е убаво и густо. Лесно грабна големина : Тој е дизајниран да биде лесен за чистење со тоа што ќе го направи во овална форма погодна за бришење топки за куглање. Можете да ја држите топката за куглање во едната рака и да ја избришете топката со Shammy со друга рака. Зголемете го животниот век : Оставањето вишок нафта и остатоци во вашата топка за куглање Намалете го животниот циклус на топката. Треба да ја спречите топката да го апсорбира маслото; Тоа влијае на движењето по лентата и како се закачува. Големина : 4,9 x 6,2 инчи, дебелина : 0,3 инчи, тежина : 0,1 фунти. Дали некогаш сте ја искусиле вашата топка за куглање да не оди во насока што ја сакате? Не е твоја вина! Ако не сте ја исчистиле топката за куглање правилно, може да има вишок нафта, чистачи на лента и нечистотија одбрани од лентите. Ова влијае на вашите перформанси и резултат. Нашата кожна пешкир за чинии со сигурност ги отстранува овие остатоци и апсорбира непотребно масло. Карактеристична обработката на целата природна кожа (сечење и проширување на површината на кожа) е минимизирана, затоа памукот може да биде нерамномерен и груб.