Мајами Марлинс Буба Холинс #52 Игра користеше портокал Jerseyерси DP13645 - Игра користена МЛБ дресови
  • Неодамнешно

Мајами Марлинс Буба Холинс 52 Игра користеше портокал Jerseyерси DP13645 - Игра користена МЛБ дресови

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дресови на MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користена дресови на MLB. Мајами Марлинс Буба Холинс #52 Игра користеше портокал Jerseyерси DP13645 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен меморија. Меморијабилии во Мајами Марлин.