Танчерски распрскувачи, прскалки за вода од брануваа на отворено за деца, додатоци за прскање на брануваа на отворено, алатка за ладење, забавни летни играчки за во?
  • Неодамнешно

Танчерски распрскувачи, прскалки за вода од брануваа на отворено за деца, додатоци за прскање на брануваа на отворено, алатка за ладење,

DEN 426.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Добар квалитет, изработен од висококвалитетен еколошки ПВЦ материјал, нашиот прскалка за брануваа е подебел од другите обични прскалки и може да издржи притисок на вода Додатоците за брануваа на отворено се нетоксични и не се лесно оштетени. ★ Нема истекување на вода, нема вознемирувачко истекување на вода кај конекторот! Нашите прскалки вклучуваат фитинг за да помогнат во подобра контрола на протокот на вода. Лесно прилагодете го водниот вентил за да го контролирате интензитетот на спреј. ★ Лесно за инсталирање, цревата за прскање на брануваа на отворено се достапни во четири големини (8m/10m12m/15m) за да одговараат на секоја големина на брануваа. Лесна инсталација без посебни вештини. ★ Разновидна, прскалка за брануваа не само што може да се инсталира на брануваа за деца да играат, туку и да се користи за ладење на отворено или наводнување во градина. Без оглед, тоа е корисна алатка за ладење на вашата околина. ★ Забавни летни игри, дали сакате да создадете воден парк за вашите деца во врел ден? Обидете се со прскалка за брануваа! Совршено е за играње одбојка, забивање или забавно семејство во дворот. 【Список на пакување】 црево за прскање на вода*1 -тиот интерфејс*1 STRAP (две димензии 30 см/20см) Прирачник за производи*1 【Спецификации на производот】 ★ Материјал : ПВЦ ★ Тежина : 400g ★ Големина : 8m/10m/12m/15m ★ Бара склопување : Да ★ Спорт : Trampolineperfect за релаксирање, забава или славење на брануваа или базен.