Пакет фани за потпис на Еверест
  • Неодамнешно

Пакет фани за потпис на Еверест

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук 5 Различни џебови со варични големини и форми. Прилагодлив појас на половината за да го задржите пакетот цврсто на вашето тело. Направено од траен 600 D полиестер. 5 Различни џебови со варични големини и форми. Прилагодлив појас на половината за да го задржите пакетот цврсто на вашето тело. Направено од траен 600 D полиестер. Материјал 600 D полиестер димензија 14 x 6,5 x 3 in. Капацитет 150 IN3 / 2,5 L тежина 8 мл / 0,2 кг.