Џо Намат Потпиша Њујорк Авиони Брзина Затемнување Автентични Мак Шлем-Автограм Нфл Шлемови
  • Неодамнешно

Џо Намат Потпиша Њујорк Авиони Брзина Затемнување Автентични Мак Шлем-Автограм Нфл Шлемови

DEN 784.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови. А Њујорк Авиони Брзина Затемнување Автентични шлем рака потпишан од Џо Намат. Предметот и потписот се во одлична состојба. Џо е 4x Афл Ол-Стар Избор, 1972 Про Боул Избор, Супер Боул III Шампион И Највредните Играч, И Класа на 1985 Мак Сала На Славните Индуктивниот. АВТЕНТИКАЦИЈА : предметот е придружен со Сертификат За Автентичност На Бекет Бекет Сериски Нумерирани И Базирани На Податоци Холограм. *** користи професионално осветлување за нашите слики на производи што може да покажат рефлексии *** ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен џо Намат сувенири. Њујорк авиони сувенири.