Патрик Махомес Потпиша Канзас Сити Ограничен Фудбал Џерси Фанатици
  • Неодамнешно

Патрик Махомес Потпиша Канзас Сити Ограничен Фудбал Џерси Фанатици

DEN 1056.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Потпишан од Патрик Махомес Поддржан Од Гаранцијата За Автентичност На Бекет 100% . Доаѓа Со Бекет Автентикација. Избрана Е Патрик Махомес потпишан Црвениот Канзас Сити Ограничен фудбалски дрес . Овој дрес беше рачно потпишан Од Патрик Махомес и е автентициран од службите за автентикација на Фанатици. Вклучен со дресот е холограм За фанатици и сертификат за автентикација. Овој дрес ќе направи одличен додаток на секоја колекција спортски сувенири.