Легарет Блонт Потпиша Нова Англија Патриоти Брзина Автентични Нфл Шлем-Автограм Нфл Шлемови
  • Неодамнешно

Легарет Блонт Потпиша Нова Англија Патриоти Брзина Автентични Нфл Шлем-Автограм Нфл Шлемови

DEN 11775.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови. Нова Англија Патриоти Брзина Автентични нфл шлем рака потпишан Од Легарет Блонт. Предметот и потписот се во одлична состојба. Легарет е поранешен бек кој играше во нфл девет сезони. Блонт побрза над 1.000 јарди во секоја од неговите две сезони во помладиот колеџ. Тој потоа се обврза на фудбалската програма орегон Патки како помлад, за сезоната 2008. Таа година, тој истрча над 1.000 јарди и постигна рекордни 17 тачдауни на училиште. Тој влезе во нфл како незавршен слободен агент со Тенеси Титанс во 2010 година, но се приклучи на Тампа Беј Буканерс пред почетокот на сезоната во нфл 2010 година. Тој, исто така, играше за Питсбург Стилерс во 2014 година, помеѓу неговите два стинта Со Патриотите Од Нова Англија, проследено со Филаделфија Иглс во 2017 година и Детроит Лајонс во 2018 година. АВТЕНТИКАЦИЈА : предметот е придружен Со Сертификат За Автентичност Сериски Нумериран И Базиран На Податоци Холограм Слика На Легарет од потпишувањето * * * користи професионално осветлување за нашите слики на производи што може да покажат рефлексии.