Том Џонсон Монтреал Канадиенс Потпиша Хокеј Пак Со 6 Чаши Натпис-Автограм Нхл Пакови
  • Неодамнешно

Том Џонсон Монтреал Канадиенс Потпиша Хокеј Пак Со 6 Чаши Натпис-Автограм Нхл Пакови

DEN 1071.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Пакови. Том Џонсон Монтреал Канадиенс Автограм Хокеј Пак со 6 Чаши Натпис ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема да бидат вклучени том џонсон сувенири. Монтреал канадиенс сувенири.