2001 Светска серија Игра 1 игра користена база потпишана од Curt Schilling Steiner COA - MLB Autographed Game користени бази
  • Неодамнешно

2001 Светска серија Игра 1 игра користена база потпишана од Curt Schilling Steiner COA - MLB Autographed Game користени бази

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмска игра MLB користеше бази. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмска игра MLB користеше бази. 2001 Игра на Светска серија Игра 1 Игра користена база потпишана од Курт Шилинг Штајнер Коа Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморијали за Шилинг. Меморијабили на Бостон Ред Сокс.