Шерман даглас+боем Потпишан 1987-88 Сиракуза Кошаркарски Медиумски Водич Јса-Автограм Кошарка
  • Неодамнешно

Шерман даглас+боем Потпишан 1987-88 Сиракуза Кошаркарски Медиумски Водич Јса-Автограм Кошарка

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Кошарка. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Кошарка. ШЕРМАН ДАГЛАС+БОЕМ ПОТПИШАН 1987-88 СИРАКУЗА КОШАРКАРСКИ МЕДИУМСКИ ВОДИЧ ЈСА ако производот е непотпишан или не се користи, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите на шерман даглас. Лос Анџелес клиперс сувенири.