Бостон Скот Потпиша Филаделфија Орли Алтернативна Мини Брзина ШЛЕМ ЈСА-Автограм Нфл Шлемови
  • Неодамнешно

Бостон Скот Потпиша Филаделфија Орли Алтернативна Мини Брзина ШЛЕМ ЈСА-Автограм Нфл Шлемови

DEN 2519.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови. Бостон Скот Потпиша Филаделфија Орли Алтернативни Мини Брзина ШЛЕМ JSA ако производот е непотпишан или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени бостон скот сувенири. Филаделфија орли сувенири.