Ебонит Максим претходно дупчат топка за куглање- северни светла 9 bs
  • Неодамнешно

Ебонит Максим претходно дупчат топка за куглање- северни светла 9 bs

DEN 1521.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа топка за куглање се испорачува претходно дупчат Ако сакате различна големина дупчат за тежината што сте ја одбрале, мора да не контактирате преку е -пошта веднаш штом вашата нарачка е поставена со бројот на нарачката. Пред-дупчените топки за куглање не можат да се вратат или разменуваат, за кугларот кој става голем приоритет на куглање во стил, најпопуларната полиестерска топка во светот е подготвена. Ако сакате различна големина дупчат за тежината што сте ја одбрале, мора да не контактирате преку е -пошта веднаш штом вашата нарачка е поставена со бројот на нарачката. Пред-дупчените топки за куглање не можат да се вратат или разменуваат. Оваа топка за куглање се испорачува претходно дупчат. Ако сакате различна големина дупчат за тежината што сте ја одбрале, мора да не контактирате преку е -пошта веднаш штом вашата нарачка е поставена со бројот на нарачката. Пред-дупчените топки за куглање не можат да се вратат или разменуваат, за кугларот кој става голем приоритет на куглање во стил, најпопуларната полиестерска топка во светот е подготвена. Ако сакате различна големина дупчат за тежината што сте ја одбрале, мора да не контактирате преку е -пошта веднаш штом вашата нарачка е поставена со бројот на нарачката. Пред-дупчените топки за куглање не можат да се вратат или разменуваат. Оваа топка за куглање се испорачува претходно дупчат. Постојат 5 големини и големини што ги вежбаме се засноваат на тежината на топката.