Женски костими за пливање со врвна големина мала плима пливање плус плажа за пливање за капење за капење бикини апартмани за капење жени
  • Неодамнешно

Женски костими за пливање со врвна големина мала плима пливање плус плажа за пливање за капење за капење бикини апартмани за капење жени

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Направени во САД и увезени. Затворање на вратоврска. 7-15 дена испорака. Спецификации на предметите Пол : Womenените Сезона : Летна пригода : Дневно, базен, морски материјал : Полиестерска декорација : Ниту една облека Должина на облеката : Редовен модел Тип : Стил на печатење : секси, каузална тежина : 180-230g (S-xxl) Карактеристики : 【Материјал】 Направено од полиестер, меко и се чувствува удобно, супер симпатично; 【Голем дел од половината на дното】 Класично покритие, високо половично дно за да се покрие стомакот, ласкаво цветно печатено; 【Секси завој на врвот】 Предниот јазол на вратоврска на грб, отстранлив подлога, каиш за рамо на рамо, притиснете го бикини. Костим за капење со врвна големина мала плима пливање плус плажа за пливање за пливање, бикини за капење, женски екстра големи големини специфики Пол : жени Сезона : Летен пригода : Дневен базен, морски материјал : Полиестерска декорација : Ниту една облека Должина на облеката : Редовен модел Тип : Стил на печатење : Секси, секси, каузален Тежина : 180-230g (s-xxl) Карактеристики : 【Материјал】 Направен од полиестер, мек и се чувствува удобно, супер симпатично; 【Голем дел од половината на дното】 Класично покритие, високо половично дно за да се покрие стомакот, ласкаво цветно печатено; 【Секси завој на врвот】 Предниот јазол на вратоврската на задниот дел, отстранливиот подлога, каишот за рамо на рамената, притиснете го врвот на бикини; 【Прилики】 гроздобер костими за капење со висок пораст, совршени за тропски одмори, плажа, лето, воден парк, базен за пливање и така натаму; 【Големина】 плус големина Siwmsuits за жени, s/m/l/xl за опции; За да се вклопи добро, погледнете на нашата табела со големина пред да нарачате.