Костум за капење жени спортови жени плус големина печати пливање за капење за пливање за капење на плажа, поставен спортски градник врвен капење
  • Неодамнешно

Костум за капење жени спортови жени плус големина печати пливање за капење за пливање за капење на плажа, поставен спортски градник врвен капење

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% најлон Направени во САД и увезени. 7-15 дена испорака. Тип на шема : Цврст. Должина на облеката : Редовно. Спецификации на артиклите. Костум за капење жени спортови жени плус големина печатење пливање за капење, пливање, заплива облека за плажа, поставен спортски градник, врвна тежина за капење : 50g Боја : Зелена големина : Средни промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.