2021 Детроит Тигерс Дастин Гарнео #64 Игра издадена Греј Jerseyерси 48 DP39018 - Игра користена МЛБ дресови
  • Неодамнешно

2021 Детроит Тигерс Дастин Гарнео 64 Игра издадена Греј Jerseyерси 48 DP39018 - Игра користена МЛБ дресови

DEN 3135.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Игра користена дресови на MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користена дресови на MLB. 2021 Детроит Тигерс Дастин Гарнеу #64 Игра издадена Греј Jerseyерси 48 DP39018 Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, холограм нема да биде вклучен во Дастин Гарнео меморија. Меморијабили на Чикаго Вајт Сокс.