Scraplife | Маж за врвни перформанси со кратки ракави за борење со кратки ракави | Возрасен и младински спортист
  • Неодамнешно

Scraplife | Маж за врвни перформанси со кратки ракави за борење со кратки ракави | Возрасен и младински спортист

DEN 480.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени 100% катјонска полиестерска мрежа за перформанси со управување со управување со влага. Технолошкиот кратки ракави со дизајн на ракав Раглан и јака за вратот на вратот на екипажот. Атлетичко тело со паднато испуштено на задниот дел од дното и полите со права ракав. Стратешко-зонално поставување мрежи на ракави и странични инсерти за дишење. 90% катјонски полиестер / 10% дрес на перформанси на Спандкс со маичка за управување со влага. 100% катјонска полиестерска перформанси мрежи со управување со влага за управување со кратки ракави технолошки маички со дизајн на ракав Raglan и само-материјална екипа на вратот на вратот на екипажот со атлетско тело со атлетско намалување на атлетското тело со паднато на задниот дел од задниот дел и исправен ракав, стратешко-зонална поставеност на мрежи на ракави и странични инсерти за Дишењето рамна топлина пренесено брендирање на скриптиф во центарот на предниот дел од скриптифот ткаени ознаки на задниот дел со „направено од повеќе“ во внатрешноста на 90% катјонски полиестер / 10% дрес за перформанси на спандекс со управување со влага, кој го прави 100% катјонски полиестер jacакард мрежен вметнува за дишеност.