Игра лице Премиер квик пикадо премиер пена пикала Бластер
  • Неодамнешно

Игра лице Премиер квик пикадо премиер пена пикала Бластер

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100 сина пена Квик пикадо Реална пластична тегла - има пикадо секогаш подготвени за вашиот следен престрелка. За употреба со Game Face Prime Blaster Products. Возраст 16 и повеќе години. Радикален Blaster дизајниран за екстремни битки со пена Дарт со брзо склопување на размена и лесни детали. Prime е списание со списание, Blaster-Pump-Action Blaster изграден за неспоредлива брзина, опсег и точност.