Дик Рутвен Филаделфија Филис Автограмирана 8x10 Фото автограмирана - автограмирани фотографии од MLB
  • Неодамнешно

Дик Рутвен Филаделфија Филис Автограмирана 8x10 Фото автограмирана - автограмирани фотографии од MLB

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од MLB. Дик Рутвен Филаделфија Филис Автограмирана 8x10 Фото автограмирана. Доаѓа целосно сертифициран со атлетски промотивни настани сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Дик Рутвен. Меморијалии на Филаделфија Фили.