1984 Тимот на Топс Далас Каубои го постави Далас Каубои НМ/МТ каубои
  • Неодамнешно

1984 Тимот на Топс Далас Каубои го постави Далас Каубои НМ/МТ каубои

DEN 1080.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетите на тимот, стартерите и многумина прават одлични подароци за секој обожавател на Далас Каубои Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Тони Дорсет, Дру Пирсон и Еверсон Волс. Овој сет на тимот на Топс Далас Каубои во 1984 година содржи 15 картички, во просек во близина на состојба на нане/нане 8. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. Комплетите на тимот, стартерите и многумина прават одлични подароци за секој обожавател на Далас Каубои. Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Тони Дорсет, Дру Пирсон и Еверсон Волс. Овој сет на тимот на Топс Далас Каубои во 1984 година содржи 15 картички, во просек во близина на состојба на нане/нане 8. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. 1984 Тим на Топс Далас Каубои го постави Далас Каубои (СЕТ) НМ/МТ каубои. Овој сет на тимот на Топс Далас Каубои во 1984 година ги содржи фудбалските картички „Топс Каубои“ од 1984 година и прави одличен подарок за секој обожавател на каубоите. Со инвентар од над 15,000 тимски сетови, картичките на Дин има Team Setts & во близина на тимски комплети за скоро за секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи сетови издадени помеѓу 1909 и 1984 година.