Черчил Даунс Прикажува Куќишта Со Слика и Раса Користена Нечистотија Од Черчил Даунс-Коњска Трка Користени Производи
  • Неодамнешно

Черчил Даунс Прикажува Куќишта Со Слика и Раса Користена Нечистотија Од Черчил Даунс-Коњска Трка Користени Производи

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Коњ Трка Користени Производи. Сувенири Не Се Вклучени. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Коњ Трка Користени Производи. Сувенири Не Се Вклучени. Оваа акрилна витрина доаѓа со слика Черчил Даунс, сублимирана табличка со имиња и црна акрилна основа и нечистотија што се користи од Трката од Черчил даунс. Исто така, се одликува со јасен акрилен отстранлив капак. Мери 10 "х 5" х 5 1/2". Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири.