Умки месинг плоча бакарен лист бакарен метален лим со фолија, 4мм х 200мм х 200мм метална фолија
  • Неодамнешно

Умки месинг плоча бакарен лист бакарен метален лим со фолија, 4мм х 200мм х 200мм метална фолија

DEN 1686.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дебелина : 0,8мм-5мм Димензија : 100мм х 100мм/ 100мм x 150мм/ 200мм х 200мм. Вклучен пакет : бакарен лист 1 парчиња x. Топлинска спроводливост, електрична спроводливост ,. Месинг листот може да се завари, може да се обработи на ракотворби, декоративни делови, додатоци, итн. Дебелина : 0,8мм-5мм. Димензија : 100мм х 100мм/ 100мм x 150мм/ 200мм х 200мм. Вклучен пакет : бакарен лист 1 парчиња x. Топлинска спроводливост, електрична спроводливост ,. Месинг -листот може да се завари, може да се обработи на ракотворби, декоративни делови, додатоци, итн. Изработено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра машинска обработка што може да издржи проценки на топла и ладен притисок Сечија : Материјал : Бакарктентност : 1pcfeatures : тоа е погоден за заварување и Браз. Сечење со професионална машина за сечење и користете безбедно.