578 Грама Редок Флуоресцентен Авганистански Кристал Со Вернерит Скаполит На Матрица
  • Неодамнешно

578 Грама Редок Флуоресцентен Авганистански Кристал Со Вернерит Скаполит На Матрица

DEN 4560.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Редок Флуоресцентен Авганистански Кристал Со Вернерит Скаполит На Матрица Големина = 136 мм х 61 мм х 47 мм.Тежина : 578 грама. Ќе го добиете вистинскиот камен како на сликата. Количина : 1 Име : Редок Флуоресцентен Авганистански Кристал Со Вернерит Скаполит На Големина на Матрица = 136 мм х 61 мм х 47 Мм Третман-Природна Боја : Како Што е прикажано Вкупна Тежина : 578 грама Потекло-Бадахшан Авганистан.