Жица Мрежа Нерѓосувачки Челик Мрежа Екран 304# 8 .035 Жица Платно Екран Мрежа 3pc 19 x 19
  • Неодамнешно

Жица Мрежа Нерѓосувачки Челик Мрежа Екран 304 8 .035 Жица Платно Екран Мрежа 3pc 19 x 19

DEN 188.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки Челик 304 # 8 035 Жица Платно Екран Мрежа 3pc 19 "x 19". Оваа жичана мрежа од метален екран ќе се држи силно и совршено ќе се исцеди. Многу цврста, тврда и отпорна на топлина и не ' рѓосана мрежа на екранот. Материјалот што лесно се сече со лимени парчиња. Повеќекратна употреба. На екранот од не ' рѓосувачки Челик не му е потребен посебен површински третман, лесен и едноставен за одржување. Отпорност на корозија метална мрежа ролна. Лесно се витка од другите лим, но е многу цврста; Оваа мрежеста жица може да одржува заоблена форма, издржлив и долг работен век. Екран од нерѓосувачки челик за метална безбедност, можете да користите калај за сечење во различна форма и големина. Парче од Нерѓосувачки Челик 304 8 .035 Жица Ткаенина сликата покажува крупен кадар на жицата за да се прикаже отворот мрежата од нерѓосувачки челик е најпопуларниот мрежен екран од нерѓосувачки челик во индустрискиот свет. Се нарекува мрежа од нерѓосувачки челик т-304 или мрежа од нерѓосувачки челик 304. Оваа мрежеста жица од нерѓосувачки челик може да се нарече дури и мрежеста ткаенина од нерѓосувачки челик или крпа од жица од нерѓосувачки челик. Се користи таму каде што се потребни чисти долготрајни отвори, филтри или решетки.