4-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата За Кујна KGRS807SSS00 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната За Џакузи 4173207
  • Неодамнешно

4-Пакет 4173175 Замена На Сијалицата За Кујна KGRS807SSS00 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната За Џакузи 4173207

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Почетна Компоненти Замена за 4173175 Сијалица За Кујнаид KGRS807 SSSS00 печка Материјали со врвен квалитет за трајни перформанси и издржливост. Лесно поправете САМ за мртво светло во рерната. Отпорен на топлина до 300 ° C. Основен Тип : E14s. Компатибилен со Сијалица За Рерна со Џакузи 4174525. Спецификации : 15w, 120 V. 4-Пакет Замена На Почетните Компоненти за 4173175 Сијалица За Кујната Kgrs807ssss00 Рерна ве Молиме запомнете : ова е почетен дел за замена На Брендот На Компонентите, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти.