Елвисмарт Е26 Лед Сијалица 7 Вати Хималајска Солена Сијалица 30000 Часа Живот Затемнета Лед Сијалица
  • Неодамнешно

Елвисмарт Е26 Лед Сијалица 7 Вати Хималајска Солена Сијалица 30000 Часа Живот Затемнета Лед Сијалица

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Елвисмарт Е26 Лед Сијалица 7 Вати Хималајска Солена Сијалица 27,3 Години Живот Затемнета Лед Сијалица (Пакување Од 2) Совршена 7w Затемнета Е26 Хималајска Розова Сол Сијалица.Оваа мала и компактна Led сијалица ќе се вклопи во сите светилки. Сијалица за општа намена идеален за употреба во декорација на домот, декорација на забави и осветлување во затворен простор .Користете во која било просторија, вклучувајќи кујни, дневни соби, спални соби, канцеларии и ходници. Момент На Целосна Осветленост (вклучително и во температури под нулата) Супер Јасна и Точна боја ОД 2300 K и 550 Лумени Светла лед сијалица за сол. Овој производ е дизајн на патент Од елвис смарт хималајска розова сол.Задоволството На клиентите Е Нашиот Прв Приоритет Затоа Враќаме 100% Пари Во Рок Од 30 Дена ако нашиот производ е дефектен или оштетен. Прекрасен производ На Елвис смарт за да го направите вашиот дом и канцеларии и други затворени простории убави преку нивната светлина и солта во сијалицата ќе ја промени бојата на светлината .Овие светилки Од Хималајска Розова сол се произведуваат како ЛЕД сијалица со најчиста природна сол во светот обвиткана околу неа. Поради овој прецизен дизајн, сијалицата може да испушти прекрасен топол килибарен сјај. Овој производ е патент во очекување. Дали солта во мојата солена сијалица ќе се стопи солта е обвиткана одделно околу сијалицата, така што е заштитена и нема да се стопи кога е вклучена . Колекција На Хималајски Сјај, оваа сијалица со чиста розова сол е одличен акцент и декоративен додаток на домашните и канцелариските простори. Работи исто како и секоја сијалица, која доаѓа во три големини на моќност за да се придржува до вашите personal потреби.