Сатко С29816 15А19/ЛЕД/3000К/1600Л/120В/Д 24-Пакет
  • Неодамнешно

Сатко С29816 15А19/ЛЕД/3000К/1600Л/120В/Д 24-Пакет

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Речиси насекаде каде што можете да најдете осветлување, можете да најдете решение за осветлување Од Сатко|Нуво Ние постојано се стремиме да создадеме производи кои одговараат на вкупните потреби на синџирот на клиенти што вклучува монтери, градители и спецификатори, а да не зборуваме за реалните потреби на крајните корисници во мноштво индустрии и апликации. Сатко|Нуво се стреми да произведе висококвалитетни производи за осветлување кои го намалуваат времето на трудот, заштедуваат енергија и нудат премиум вредност на местото на апликација со производи кои вклучуваат карактеристики како фотоелемент и сензори за движење, осветлување кое нуди подобра визуелна привлечност и удобност, подолг живот и помало одржување, темно небо, опции за итни случаи и многу повеќе. Осветлувањето претрпе голема транзиција со ЛЕР, но не секој е подготвен да преземе целосна технолошка транзиција. Додека Сатко нуди еден од најголемите и растечки селекции на НОВИТЕ ЛЕР технологии во тела и светилки во индустријата, ние исто така разбираме дека преминот од стари технологии во нови технологии може да потрае време и пари. Промената е често голем потфат, така Што Сатко дизајнира производи кои помагаат да се премости транзицијата. Ние произведуваме осветлување што помага да се реконструираат традиционалните тела со нови LED светилки, така што искористувањето на led придобивките без да се инвестира во нови тела и скапи трошоци за работна сила е лесно, а клиентите за осветлување можат да преземат нова технологија со темпо што им е удобно. Земјоделски Образовни Здравствени Угостителство Индустриски Мулти-семејство со дополнителни 14 дистрибутивни центри лоцирани низ Канада, САД и Мексико.