Цик индустрии #10-ТИ-6 Дц 250в Светилки, 250 В, 10 В, База Ба15д, С-6 Облик
  • Неодамнешно

Цик индустрии 10-ТИ-6 Дц 250в Светилки, 250 В, 10 В, База Ба15д, С-6 Облик

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Форма : С-6 Филамент : Ц-7А. Кутија од 10 Светилки 10С-6 ДЦ 250В ова е сијалица од 250 Волти со база Ба15д. Ве молиме прегледајте ги сликите за детали. За дополнителни спецификации, ве молиме прегледајте ги спецификите на предметот. Сите светилки се испраќаат во картонска кутија, а не во обложен плик.