Нормански Светилки 50АРИ-Волти: 130V, Вати: 50W, Тип: А19 Светлина
  • Неодамнешно

Нормански Светилки 50АРИ-Волти: 130V, Вати: 50W, Тип: А19 Светлина

DEN 198.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Напон : 130 V, Моќност : 50 W, Тип : А19 Сијалица, Должина : 4, Основен Тип : Е26 (средна завртка база), Дијаметар : 2., Животни Часови : 10.000, Карактеристики : Матирано Стакло, Груба Услуга - - - комбинираме испорака за повеќе артикли! - Со други зборови секоја дополнителна ставка бродови бесплатно *се однесува на повеќето артикли* - ова вклучува слична големина, посебен Скус; комбинирано во еден пакет со рамна цена. Едноставно додадете ги сите ваши предмети во вашата кошничка и започнете со касата за да ги видите комбинираните трошоци за испорака.