4173175 Замена На Сијалицата ЗА Џакузи RBS275PVB02 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната Со Џакузи 4174269
  • Неодамнешно

4173175 Замена На Сијалицата ЗА Џакузи RBS275PVB02 Рерна-Компатибилна Со Сијалицата На Рерната Со Џакузи 4174269

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена На Почетни Компоненти за 4173175 Сијалица за Вртлог РБС275ПВБ02 рерна Материјали со врвен квалитет за трајни перформанси и издржливост. Лесно поправете САМ за мртво светло во рерната. Отпорен на топлина до 300 ° C. Основен Тип : E14s. Компатибилен со Сијалица За Рерна со Џакузи 4174524. Спецификации : 15w, 120 V. Замена На Почетните Компоненти за 4173175 Сијалица за Вртлог RBS275 PVB02 Рерна ве Молиме запомнете : ова е почетен дел за замена На Брендот На Компонентите, А не оем производ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции за овој производ се нудат исклучиво Од Почетните Компоненти.