SDUYTDG Cob Спот Светла Ладно Светло 6000K 360° Ротација LED Светла 7w-30W Висока Осветленост LED Тавански Светилки Површина Монтирани Осветлување
  • Неодамнешно

SDUYTDG Cob Спот Светла Ладно Светло 6000K 360° Ротација LED Светла 7w-30W Висока Осветленост LED Тавански Светилки Површина Монтирани

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?Решение за заштеда на простор, ОВА led таванско светло совршено се вклопува во празнините во просторот на таванот, додека сепак обезбедува висока осветленост, што го прави совршено решение за тесни тавани ?6000к температура на бојата, бело осветлување, создаваат светла атмосфера за осветлување на домот. ?Прилагодливо аголно осветлување, ротирајте 360° лево и десно, 90° нагоре и надолу, главата на светилката може да се прилагоди како што сакате, и лесно можете да прилагодите различни агли за вас. ?Широка примена, оваа светлина може да задоволи различни потреби на спална соба, дневна соба, кујнски остров, ходник, гардероба, врата, подрум и други простори, совршено одговара на вашиот покрив и таван. ?Телото на светилката е изработено од задебелен алуминиум за леење за ефикасна дисипација на топлина, а задебелениот дизајн ефикасно го штити животниот век на мониста на светилката. `+Информации За осветлување Тип : Вдлабнато Светло/LED Таванско Светло/Рефлектор Материјал : алуминиумска главна сликана моќност : 7 W, 12 W, 20 W, 30wcolor температура : ладно бело светло (6000k), Затемнување : не затемнет напон : 110v-260v Lamp боја на телото : бело.