Индиго пророштво - xbox
  • Неодамнешно

Индиго пророштво - xbox

DEN 852.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одбраа да играат како еден од четирите главни лика - Лукас Кејн, детективите Карла Валенти или Тајлер Мајлс и братот на Лукас, Маркус Кејн Играјте преку 44 акти за ладење на коските и управувајте со менталното здравје на секој главен лик-направете ги вистинските избори и ќе ја одржите нивната психолошка рамнотежа. Мулти-поглед на сплит-екран им овозможува на играчите да видат што се случува во различна област на играта додека играат на одделно ниво. Реакција на физичко дејство на движење (МПАР) им овозможува на играчите да го направат истото движење како неговиот лик на екранот - создавајќи физичка идентификација помеѓу играчот и карактерот. Интерфејсот за реакција на физичко дејство (PAR) се користи за време на минигами - преместете ги стапчињата за аналогна контрола во соодветна насока за да успеете. Одбраа да играат како еден од четирите главни лика - Лукас Кејн, детективите Карла Валенти или Тајлер Мајлс и братот на Лукас, Маркус Кејн. Играјте преку 44 акти за ладење на коските и управувајте со менталното здравје на секој главен лик-направете ги вистинските избори и ќе ја одржите нивната психолошка рамнотежа.