Lemedy Women Sports Sports Bras Strappy Longline Fitness Poaded Tookout Yoga Top Tops Charc Tops Tops
  • Неодамнешно

Lemedy Women Sports Sports Bras Strappy Longline Fitness Poaded Tookout Yoga Top Tops Charc Tops Tops

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% најлон, 20% еластан Повлекување на затворање. Kindубезно белешка : Мала/4 одговара за 30 A 30 B, Средна/6 Поставете за 30 C 30 D 32 A 32 B 34 A, големи/8 одговара за 30 DD 32 C 32 D 34 B 36 A, X-LARGE/10 FIT FOR 32 DD 34 C 34 D 36 B 36 B 38 A. Ако не ви се допаѓа цврсто фитинг. Треба да нарачате големина за да се вклопите удобно. 80% најлон, 20% спандекс. Материјал за дишење со екстра мека за допир. Измазнување, поткирање на пот и прави да се чувствувате толку кул. ЛЕМЕДИЈА ЈОГА ТАНК БАС со стилски дизајн на грбот, ви овозможуваат да се пресвртите со леснотија што совршено се спарува со високи дното. Со отстранлив подлога, внатрешен опсег на градите за стабилност, наменет да обезбеди одлична поддршка. Погодно и за активности во затворен и за надворешни работи, нудат тренинзи со средно влијание како јога, трчање, кардио, пилатес, баре, салата и други вежби.