Пума Снимање Качулка Руно
  • Неодамнешно

Пума Снимање Качулка Руно

DEN 959.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Стилизирајте го вашиот атлетски изглед облечен во Овој Дуксер Од Руно Од Пума. Доаѓа со логото на брендот со потпис на предната страна и ракавите. Прикачена хауба со затворање на врвка. Кенгур предниот печ џеб. Долги ракави со ребрести манжетни и полите. Стил на повлекување. 66% памук, 34% полиестер. Машинско перење, сушење на паѓање.