DXL големи и високи најважни работи од дуксерот со качулка со качулка
  • Неодамнешно

DXL големи и високи најважни работи од дуксерот со качулка со качулка

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. Пуловер; Стил на качулка со влечење. Без ознака за дополнителна удобност. Торбичка џебно ракава ширум ракавици, манжетни со плеска и миење на хемахин; увезени. Облека за мажи DXL-нудејќи ексклузивни големини за големи и високи, кралски големина, мажи со атлетска градба. Плус големини за пократки мажи на кои им е потребна дополнителна малку околу половината.