Стелу и пријатели новороденче, бебе и дете унисекс со долги ракави за момчиња и девојчиња
  • Неодамнешно

Стелу и пријатели новороденче, бебе и дете унисекс со долги ракави за момчиња и девојчиња

DEN 320.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Памук Затворање на привремено. Помеѓу испади и испади на пелена, нашите највисоки се најдобрите неопходни за новороденчињата. Овој 3 пакет со долги ракави го прави животот толку лесен. Проширувањето на деколтето на рамото со дното на прилепување, ја прави пелена да менува ветре. Лесно како пита. Направени од памук, нашите највисоки се 100% миење и практични. Тезите безвременска, едноставна облека за бебиња доаѓаат во лесни бои и родови неутрални дизајни за да бидат позабавни и соодветни за секое дете да ги носи. Нашата облека е OEKO-Tex 100 стандардна сертифицирана, што значи дека тие се безбедни за носење и не содржат штетни материјали. Проширете ја гардеробата на вашето дете во која има ексклузивно, но удобно носење - совршено за дома, парк и секојдневна забава! Носете едниот и фрлете го другиот во вашата торба! PSST… Овој мал сет прави одличен подарок. На Стелу и Пријатели, ние не само што ги извориме најдобрите материјали, туку и користиме и производители со кои работевме со години за да ви донесеме линија на удобна и модерна облека што знаеме дека вашето малечко ќе ужива во носењето. Направени од памук, нашите највисоки се 100% миење и практични. Тезите безвременска, едноставна облека за бебиња доаѓаат во лесни бои и родови неутрални дизајни за да бидат позабавни и соодветни за секое дете да ги носи.