Жени со две парчиња кошули летни обични v вратот преголема маица со врвни потти од пот, велосипедисти шорцеви
  • Неодамнешно

Жени со две парчиња кошули летни обични v вратот преголема маица со врвни потти од пот, велосипедисти шорцеви

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Памук и полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Облека од 2 парчиња】 : Преголема маица + шорцеви за велосипедисти, слаби еластични влакна, секси V врат, врвот на краткиот ракав е должина на туника, лабава вклопување, доволно долго за да го покриете колкот. Кратки панталони за каросерија со високи половини, атлетски, моторни шорцеви, модни активни облеки. 【Модна мешавина】 : Преголемите врвови можат лесно да се совпаѓаат со здолниште, хеланки, слаби панталони, фармерки, очила за сонце, сандали, капа од сонце, торби, шорцеви или пижами на АЛС. Шорцеви со велосипеди со високи половини со истегнување на половината може да бидат фустани со маици, резервоари, блузи, врвот на тренингот и др. Плети сетови совпаѓаат со патики, спортски чевли совршено. 【Occasion】 : Suitable for Daily, Street, Clubwear, Party, Casual, Hip hop, Music Festivals, Outdoor, Workout, Fitness, Running, Jogging, Work, Date, Shopping, Vacation, Office, Sports, Nightout, Club, Dancing, Пешачење, кампување, јога, салата, дневна облека, клупска облека, музички фестивали, вежбање, ноќ итн. Сезона : пролет/лето/есен/есен. 【Облека поставува материјал】 : Направено од памук и полиестер. Меко и пријатно чувство, секси шик и енергичен стил. Носењето на оваа симпатична летна облека ќе ви даде удобно чувство. 【Пакет】 : 2 парчиња сет за тренерки, вклучувајќи 1* преголеми врвови + 1* слаби шорцеви. Памук и полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 【Облека од 2 парчиња】 : Преголема маица + шорцеви за велосипедисти, слаби еластични влакна, секси V врат, врвот на краткиот ракав е должина на туника, лабава вклопување, доволно долго за да го покриете колкот.