Микрофибер салата за ладење, спортски фитнес тренинг 2 пакувања што може да се употреби мека пот пот -крпа за јога трчање за пливање велосипедски пустински кактус ф?
  • Неодамнешно

Микрофибер салата за ладење, спортски фитнес тренинг 2 пакувања што може да се употреби мека пот пот -крпа за јога трчање за пливање велосипедски

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g. Тој е многу преносен и може да се преклопи во мали парчиња и да се става во торба. Материјал : Висококвалитетна 100% микрофибер ткаенина носи мек и дишечки допир, силна апсорпција на вода, брзо сушење, многу пријателски за кожата. Пешкирот е отпечатен од едната страна, задниот дел е бел, не избледува и е машина за перење. Погодно за : Абсорбента, дише и силни испарувачки својства го прават тоа многу корисно за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности, играат улога во заштита од сонце, ладење, итн., Може да се користи и Како крпа за бања, крпи за миење на лицето, крпи за раце, партали, итн. Се користат во кујната или бањата дома. Како да се користи : Потопете ја крпата во ладна вода и избришете го пред употреба. По натопувањето, се користи за да се избрише потта од телото за да се задржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзана за главата. Изберете го методот што ви одговара најдобро според вашите преференции. Прилагодување : Ве поздравуваме да ни обезбедиме слики за да создадете уникатен спортски крпа што ја покажува вашата личност. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е -пошта!. Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 ин. Тежината е многу лесна, само 130g. Тој е многу преносен и може да се преклопи во мали парчиња и да се става во торба. Материјал : Висококвалитетна 100% микрофибер ткаенина носи мек и дишечки допир, силна апсорпција на вода, брзо сушење, многу пријателски за кожата. Пешкирот е отпечатен од едната страна, задниот дел е бел, не избледува и е машина за перење. Погодно за : Абсорбента, дише и силни испарувачки својства го прават тоа многу корисно за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности, играат улога во заштита од сонце, ладење, итн., Може да се користи и Како крпа за бања, крпи за миење на лицето, крпи за раце, партали, итн. Се користат во кујната или бањата дома. Како да се користи : Потопете ја крпата во ладна вода и избришете го пред употреба. По натопувањето, се користи за да се избрише потта од телото за да се задржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзана за главата. Изберете го методот што ви одговара најдобро според вашите преференции.