Sungooyue јога мат торба салата ранец, мулти функција со голем капацитет багаж за носач за носач на јога торба за носач
  • Неодамнешно

Sungooyue јога мат торба салата ранец, мулти функција со голем капацитет багаж за носач за носач на јога торба за носач

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Може да се користи како чанта или ранец со повеќе прегради за да ви помогне да се организирате уредно Изработено е од висококвалитетно руно во едната страна, модерно и издржливо. Добро дизајнирани, стандардни вреќи со големина на телото совршено се вклопуваат во телото, што го олеснува преносот. Можете да ја прилагодите должината на каишот според вашите потреби. Ременот на рамото е залепено со двојни нишки за многу удобна употреба. Мазно работење на патент, несипер и лесен за пристап. Може да се користи како чанта или ранец со повеќе прегради за да ви помогне да се организирате уредно. Изработено е од висококвалитетно руно во едната страна, модерно и издржливо. Добро дизајнирани, стандардни вреќи со големина на телото совршено се вклопуваат во телото, што го олеснува преносот. Можете да ја прилагодите должината на каишот според вашите потреби. Ременот на рамото е залепено со двојни нишки за многу удобна употреба. Мазно работење на патент, несипер и лесен за пристап.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Yoga Bag
Material:
Fleece in one side + Double-stitched Seam
Color:
Dark and Grey
Product Size(hold things):
Approx. 28x11x68 cm/11.0x4.3x26.7 in
Weight:
Approx. 466.0g
Package List:
1 x Yoga Bag:
Note:
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.: