Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, шема на ирско знаме Детелина
  • Неодамнешно

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, шема на ирско знаме Детелина

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm/24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материјал. Висока еластичност. Лесен и издржлив. Mats душеци за вежбање : Различни обрасци се отпечатени на површината на душекот за вежбање, бидејќи целина има силно украсно и практично. Повеќе исклучителни обрасци можат да влезат во мојата продавница за да ги видат. Mats душеци за јога за домашно вежбање : Нашиот пилатес мат се совршени за секојдневна употреба. Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството. Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Дајте ви добро искуство за купување. ★ 100% сосема нов и висок квалитет. ★ Поддршка за прилагодување. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно.