ZLDSB Тегови за кревање на фитнес ремен тренинг лумбален поддршка бенд Спорт напојување за фитнес фитнес салата за задниот дел на половината за мажи
  • Неодамнешно

ZLDSB Тегови за кревање на фитнес ремен тренинг лумбален поддршка бенд Спорт напојување за фитнес фитнес салата за задниот дел на половината за

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Пу Боја : Виолетова/сина/роза црвена. Големина : S/M/L/XL. Врши притисок врз мускулите, прилагодете ја рамнотежата на силата на вежбање, зајакнување на јачината на мускулите, мускулите се стимулираат за време на вежбање, а соодветниот притисок ќе помогне да се направи вежбање порелаксирано и моќно. Потешката поддршка на половината може да обезбеди поддршка за време на вежбање, да ја држи половината што премногу се наведнува, да ја намали силата на мускулите и да ја заштити половината од извртена или болна. Информации Материјал : Pucolor : Purple/Blue/Rose Redsize : S/M/L/XLS Големината е погодна за обем на половината 57-77cm, вкупната должина на појасот 100см. Големината е погодна за обем на половината 78-87 см, вкупна должина на појас 110см. Големината е погодна за обемот на половината 88-97 см, вкупната должина на појасот 120см. рамнотежата на силата на вежбање, зајакнување на јачината на мускулите, мускулите се стимулираат за време на вежбање, а соодветниот притисок ќе помогне да се направи вежбање порелаксирано и моќно.