TFIIEXFL јаже абдоминални крцкави кабел Повлечете ги латералите Бицепс за обука на мускули Фитнес градење на телото за градење на отпори
  • Неодамнешно

TFIIEXFL јаже абдоминални крцкави кабел Повлечете ги латералите Бицепс за обука на мускули Фитнес градење на телото за градење на отпори

DEN 4510.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целни влакна длабоко во трицепс 。 Нагласете го надворешниот дел од мускулите на трицепс 。. Ставете поголем акцент на долгата глава。. Зајакнете ги трите мускули на грбот на горните раце。. Работете ги рамената, стомачните мускули и горниот дел од грбот。. Целни влакна длабоко во трицепс 。. Нагласете го надворешниот дел од мускулите на трицепс 。. Ставете поголем акцент на долгата глава。. Зајакнете ги трите мускули на грбот на горните раце。. Работете ги рамената, стомачните мускули и горниот дел од грбот。. Целните влакна длабоко во рамките на трицепсот, амефејзираат на надворешниот дел од мускулите на трицепс, поголем акцент на долгата глава - ги зголемија трите мускули на грбот на горните раце - работењето на рамената, абдоминалните мускули и горните грбови : Целосно тело Повлечете ги падовите, патеките за притискање, кадрици, крцкави, удари, свиткани над ред, ќор -сокак со единечна нога, грмушки, чипки, туркање, влечење, свиткување на коленото или продолжување на колкот.