Поставени бендови, ленти за отпорност на ткаенини, жени глутани ленти хип -ленти, ленти за нозе, отпорни јамки за изработка на еластични ленти за задникот за вежбање
  • Неодамнешно

Поставени бендови, ленти за отпорност на ткаенини, жени глутани ленти хип -ленти, ленти за нозе, отпорни јамки за изработка на

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобна ткаенина и тесна ткаенина : Овие тренинзи се изработени од удобна густа ткаенина за мрестење, која е лесна за чистење, има висок отпор и се засилени со повеќе редови на шевови Дури и ако се користат повторно, тие нема да ја намалат еластичноста и ќе обезбедат трајно искуство. Анти-лизгање и не-тркалање : Овие плен ленти нема да бидат извртени или плетени за време на движењето. Не треба да се грижите за тркалање или лизгање, без разлика дали носите шорцеви или хеланки. Изгорете го вашето тело и преобликувајте го вашето тело : Овие ленти за отпорност ги вежбаат вашите лекови, бутовите, нозете, апс, итн. И обликуваат совршена крива фигура. Помогнете да изгубите тежина и ефикасно ја подобрувате координацијата на телото или издржливоста и силата на мускулите. Лесен за употреба : Овој сет вклучува илустрирана брошура која воведува неколку вежби за да го водите вашиот тренинг со опсези за вежбање. Три ленти во боја одговараат на различни нивоа : светлина, средна и тешка. Различни јаки страни за почетници, средно или професионалци. Преносна и каде било вежба : Овие ленти за лепење се опремени со торба за мрежи што може да се поправат внатре, што е дизајнирано за ваша погодност. Можете да ги однесете каде било лесно. Совршено е да ги однесете со вас дома, во теретана или на одмор. Удобна ткаенина и тесна ткаенина : Овие тренинзи се изработени од удобна густа ткаенина за мрестење, која е лесна за чистење, има висок отпор и се засилени со повеќе редови на шевови. Дури и ако се користат повторно, тие нема да ја намалат еластичноста и ќе обезбедат трајно искуство. Анти-лизгање и не-тркалање : Овие плен ленти нема да бидат извртени или плетени за време на движењето. Не треба да се грижите за тркалање или лизгање, без разлика дали носите шорцеви или хеланки. Изгорете го вашето тело и преобликувајте го вашето тело : Овие ленти за отпорност ги вежбаат вашите лекови, бутовите, нозете, апс, итн. И обликуваат совршена крива фигура. Помогнете да изгубите тежина и ефикасно ја подобрувате координацијата на телото или издржливоста и силата на мускулите.