Врски за отпорност на WYFDP фитнес гумени ленти експандер еластичен опсег за фитнес еластична лента за вежбање отпорност опрема
  • Неодамнешно

Врски за отпорност на WYFDP фитнес гумени ленти експандер еластичен опсег за фитнес еластична лента за вежбање отпорност опрема

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Идеално за движења на додатоци со пониски тело Тенок, и добијте совршена форма на задникот!. Име на производот : Појас за отпорност на сквотот. Материјал : Полиестер + латекс свила. Предност : Длабоката отпорност на сквотот ја презема силата на влечење голема, флексибилноста на враќање е добра, Deep Squat е најдобрата акција што ја зголемува силата на министерството за нозе, сè уште може многу добро да промовира системска сила, првиот избор што развива мускули на министерството за нозе, промовира системски раст на мускулите, подобрување срцева функција. Сквотирајте за да го зајакнете срцето. Редовно вежбајте сквотови за да го направите вашето срце. Идеално за движења на додатоци со пониски тело. Тенок, и добијте совршена форма на задникот!. Име на производот : Појас за отпорност на сквотот. Материјал : Полиестер + латекс свила. Предност : Длабоката отпорност на сквотот ја презема силата на влечење голема, флексибилноста на враќање е добра, Deep Squat е најдобрата акција што ја зголемува силата на министерството за нозе, сè уште може многу добро да промовира системска сила, првиот избор што развива мускули на министерството за нозе, промовира системски раст на мускулите, подобрување срцева функција. Сквотирајте за да го зајакнете срцето. Редовно вежбајте сквотови за да го направите вашето срце.