Бенд за отпорност на PLPLAAOO, високо еластични ленти за отпорност на вежбање на латекс, отпорност на јамки за вежбање за жени и маж, ленти за отпорност на јога за жени ј?
  • Неодамнешно

Бенд за отпорност на PLPLAAOO, високо еластични ленти за отпорност на вежбање на латекс, отпорност на јамки за вежбање за жени

DEN 102.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Префект за танцување, јога, градење на тело, фитнес, спорт, активности на отворено итн Отпорниот опсег може да го подобри опсегот на движење и флексибилноста, да ви помогне да го проширите вашиот опсег и да постигнете повеќе предизвикувачки позиции на јога. Направено од латекс материјал е многу еластичен и флексибилен, што ви овозможува да се протегате до максималната продолжена должина без да кршите. Може да ве задржи тенок или да го затегне вашиот стомак со овој опсег, можете да го изберете методот на тренингот според вашата потреба. Добар помошник за вежбање на половината, рацете, нозете и грбот, особено вие сами вежбате. Опис : Овој опсег на отпор има за цел да ве задржи тенок и да го затегне вашиот стомак. Корисно е да се помогне во постигнување на точни пози со обезбедување на потребната напнатост на позицијата без затегнување. Помага да се подобри опсегот на движење и флексибилноста за да се направи вежбата не е во состојба да се постигне без фитнес објекти. Карактеристики : Направено од латекс материјал е многу еластичен и флексибилен, што ви овозможува да се протегате до максималната продолжена должина без да се кршите. Резистентноста на опсегот може да го подобри опсегот на движење и флексибилност, да ви помогне да го проширите вашиот опсег и да постигнете повеќе предизвикувачки позиции на јога.