Проектор, мини проектор, 3Д, 30.000 ч.
  • Неодамнешно

Проектор, мини проектор, 3Д, 30.000 ч.

DEN 953.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Experience искуство во филм : Поддршка 1080p Full HD Се препорачува растојание од проекција помеѓу 5-8 стапки. Навистина проект за семеен филм!. - Избор на работа за домашна забава : Три режим на проектор : Предниот/задниот/таванот, можете да го користите како надземен пројекотор со држач за планирање на таванот на проекторот. Опремен со напреден систем за ладење, бучава пониска од другите. Изграден стерео звучник. Донесете ви 3Д шокантни музички ефекти без оглед за свирење музика или играње на холивудски филм. Можете да го слушнете и можете да го почувствувате. ☀ Широка компатибилност и апликација : Уживајте во искуството во кино на големиот екран без разлика дали гледате филм или ја играте вашата омилена видео игра без разлика дали е на PS4, Xbox, компјутер или лаптоп. Без разлика каква врска или уред за складирање имате, проекторот веројатно ќе ги задоволи вашите потреби. ☀ Совршено исполнете ги вашите домашни потреби : Гледајте филмови, одете на часови преку Интернет или чувајте ги децата забавувани со часови цртани филмови и едукативни видеа [идеално за употреба во околини со слаба светлина]. Тоа е иновација на традиционалниот проектор, вградени стерео звучници, прилагодување на Keystone и фокус за да добиете 32 '' ~ 176 '' големина на проекцијата со растојание од проекција од 1,5 m-5m, донесете одлично искуство со гледање.