LHLLHL целосен 1080p проектор 4K 5000 Lumens Cinema Proyector Beamer Компатибилен USB AV со подарок
  • Неодамнешно

LHLLHL целосен 1080p проектор 4K 5000 Lumens Cinema Proyector Beamer Компатибилен USB AV со подарок

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Систем на слика : ЛЦД Домашна резолуција : 1920 * 1080. ЛЕР осветленост : 5500 лумени. Сооднос на контраст : 3000 : 1. Систем на слика : ЛЦД. Домашна резолуција : 1920 * 1080. ЛЕР осветленост : 5500 лумени. Сооднос на контраст : 3000 : 1. Систем на слика : LCD.NATIVE RESOLTION : 1920 * 1080.LED осветленост : 5500 LUMENS.CONTRAST Сооднос : 3000 : 1. Проекција на леќи : Мулти-слојно обложено стакло Ленстрапезоиден корекција : Вертикална : +/- 30 ° : IR/Fuselage Key Input : USB/HDMI/AV/3.5mm Снабдување со слушалки : 100 V-240 V ~ 3 A (MAX) 50/60 HZTHROW Режим на проекција : Прирачник за фокусирање Проекција Големина : 50-200 (инчи) Потрошувачка на енергија : 110 Wlamp Life : 30000 часа големина : 26 * 21 * 8.5 cmnet Тежина : 1,4kg звучник : 5 Wlanguage : Поддршка за повеќејазично оперативно работење на System Basic : Multimedia Sync Екран : (Вграден модул до модул до модул до Поддршка / Android + Wired Sync екран) Android : (Amlogic Android 7.