Очила За Читање очила За Жени 4-Спакувајте Големи Читачи На Рамки Очила преголеми +1.25
  • Неодамнешно

Очила За Читање очила За Жени 4-Спакувајте Големи Читачи На Рамки Очила преголеми +1.25

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕ-Материјалот на Рамката Е Пластичен, ширина На Објективот околу 2 инчи(51мм), ширина На Рамката околу 5 7/16 инчи(138мм), висина На Објективот околу 1 5/8 инчи(42мм), висина На Рамката околу 2 инчи(51мм), Мост (ДБЛ) околу 1/2 инчи (12мм), должина На Храмот околу 5 5/16 инчи (135мм), со пролетна шарка ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ ОЧИЛА-Стилски рамки, изгледаат добро на секое лице. ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ НА ОЧИЛА-4 пакет по 1 Ниска Цена. Одлично за домашна, канцелариска или ноќна употреба. Чувајте пар на вашето биро, во вашата торба и во вашите омилени места за читање. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ-Храмови Со Пролетни шарки, помагаат очилата да одговараат на вашето лице. Подобро читање-подобрување на квалитетот на животот и лесно читање на сите видови книги. Објективот е јасен, тврд и отпорен на абење, репродукцијата на боите е реална, а видното поле не е искривено и јасно гледање.